szybki kontakt

Karol Gurtowski – Account Manager

530 546 511

karol.gurtowski@trecom.pl

Aktualności

 

Firma Trecom, ekspert w dziedzinie wsparcia firm w obszarze IT, została autoryzowanym partnerem spółki eSecure. Współpraca polskich przedsiębiorstw zaowocowała nowatorskim rozwiązaniem. Trecom, w oparciu o specjalistyczne narzędzia eSecure, wprowadza na rynek nową usługę – Security Operation Center 24/7.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy na stanowisku IT Service Desk Administrator

 

Klienci oglądają i wybierają produkt w sklepie stacjonarnym, następnie dokonują zakupów on-line (Resarch Online, Purchase Offline). Taki stan rzeczy jest niepożądany przez właścicieli sklepów. Zobacz jak można wykorzystać kioski do odwrócenia tych tendencji.

 

Sprawna obsługa klienta jest niezbędnym elementem działania dobrze prosperujących firm. W dobie powszechnego dostępu do informacji i coraz większej swobody w publicznym wyrażaniu opinii w social media,  firmy działające w branży Retail nie mogą sobie pozwolić nawet na najmniejsze potknięcia. Negatywne informacje rozchodzą się z ogromna prędkością i opinia niezadowolonych z obsługi klientów może zniweczyć trud włożony w kosztowne akcje promocyjne i budowanie (nawet latami) pozytywnego wizerunku firmy.

 

Miło nam poinformować, że firma Trecom została Sponsorem Głównym VIII edycji Międzynarodowych Targów RetailShow. Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow to największa impreza o charakterze B2B dla sektora Retail w Polsce.
Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 15-16 listopada w Warszawskim Centrum Expo XXI.

 

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem filmowym dotyczącym usług serwisowych.

Napisz do nas,
a my skontaktujemy się z Tobą.

zgodaAkceptuję warunki polityki prywatności


Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez Trecom Sp. z o.o. z siedzibą w 02-908 Warszawa. ul. Czyżewska 10 oraz przyjmuję do wiadomości, że firma Trecom Sp. z o.o. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez firmę Trecom Sp. z o.o., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.