szybki kontakt

Karol Gurtowski – Account Manager

530 546 511

karol.gurtowski@trecom.pl

Aktualności

 

Trecom Sponsorem Głównym RetailShow i RetailCongress

20 marca 2017

Trecom  zaprezentuje koncepcję Serwisu 360* na Międzynarodowych Targach Wyposażenia, Technologii i Usług dla Handlu RetailShow, które odbędą się w listopadzie 2017 roku w Warszawie.

Miło nam poinformować, że firma Trecom została Sponsorem Głównym VIII edycji Międzynarodowych Targów RetailShow. Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow to największa impreza o charakterze B2B dla sektora Retail w Polsce.  Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 15-16 listopada w Warszawskim Centrum Expo XXI.

Podczas dwudniowych targów liderzy rozwiązań dla branży Retail zaprezentują swoje produkty i usługi. Odwiedzający imprezę będą mogli zapoznać się z trendami dotyczącymi zarówno wyposażenia sklepów, jak i systemów i usług wspierających ich funkcjonowanie.

Organizatorzy spodziewają się zgromadzić około 200 dostawców z Polski i ze świata, najciekawsze rozwiązanie zostaną zaprezentowane w stworzonym na powierzchni ponad 200m2 Modelowym Sklepie.

Uczestnictwo i możliwość zaprezentowania oferty na RetailShow 2017, największych targach adresowanych dla branży handlu, jest dla Trecom ogromnym wyróżnieniem. Nasza firma jest dostawcą profesjonalnych usług serwisowych, w tym usługi Service Desk i Serwisu on-site, które na co dzień wspierają pracę ponad 370 lokalizacji w Polsce. Będzie nam niezmiernie miło podzielić się doświadczeniami i wiedzą ekspercką z odwiedzającymi targi i uczestnikami części konferencyjnej.

Ważnym wydarzeniem towarzyszącym targów będzie Retail Congress.  Konferencja dedykowana jest zarządom sieci handlowych i właścicielom sklepów. W trakcie jej trwania specjaliści – praktycy przedstawią analizę rynku handlu detalicznego w Polsce, przybliżą proces budowy nowoczesnego konceptu sieci handlowej oraz innowacyjne narzędzia wspierające zarządzanie i procesy operacyjne nowoczesnej sieci handlowej. Trecom podzieli się wiedzą ekspercką dotyczącą wsparcia działań operacyjnych, związanych z procesem kasowym w branży Retail.

Zapraszamy do udziału.

Informacje o wydarzeniu: http://retailshow.pl/


Kontakt do opiekuna handlowego:
Karol Gurtowski
karol.gurtowski@trecom.pl
530 546 511

Napisz do nas,
a my skontaktujemy się z Tobą.

zgodaAkceptuję warunki polityki prywatności


Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez Trecom Sp. z o.o. z siedzibą w 02-908 Warszawa. ul. Czyżewska 10 oraz przyjmuję do wiadomości, że firma Trecom Sp. z o.o. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez firmę Trecom Sp. z o.o., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Firma Trecom Poznań oraz Palo Alto Networks mają zaszczyt zaprosić na warsztaty „Ultimate Test Drive”, na których zdobędą Państwo cenne doświadczenie z zakresu rozwiązań Palo Alto NetwFirma Trecom Poznań oraz Palo Alto Networks mają zaszczyt zaprosić na warsztaty „Ultimate Test Drive”, na których zdobędą Państwo cenne doświadczenie z zakresu rozwiązań Palo Alto Networks – platformy bezpieczeństwa nowej generacji.orks – platformy bezpieczeństwa nowej generacji.

 

Bieżący rok jest kolejnym okresem dynamicznego wzrostu rynku usług opartych o rozwiązania chmurowe. Jak prognozuje IDC na koniec grudnia będzie on warty 213 milionów dolarów, co oznacza wzrost o 30 procent.

 

2017 rok to czas, kiedy rewolucję przechodzą kasy fiskalne, a dokładniej zasady, na jakich firmy zobowiązane są do wydawania paragonów potwierdzających sprzedaż towarów oraz usług.