szybki kontakt

Karol Gurtowski – Account Manager

530 546 511

karol.gurtowski@trecom.pl

Grupa Kapitałowa TRECOM

TRECOM od 20 lat wspiera organizacje w zapewnianiu bezawaryjnej pracy infrastruktury IT, a także w szybkim rozwiązywaniu zaistniałych incydentów. Nasz wykwalifikowany zespół zapewnia niezbędne wsparcie eksperckie we wszystkich obszarach związanych z utrzymaniem ciągłości procesów w organizacji.

 

Trecom jest firmą działającą w branży IT, której głównym obszarem działania jest projektowanie, wdrażanie i integracja złożonych systemów informatycznych oraz zagwarantowanie ich bezpiecznego funkcjonowania.

Jesteśmy przekonani, że dzięki wysokim kompetencjom naszych inżynierów i umiejętności integracji najlepszych rozwiązań IT z potrzebami współczesnego biznesu, a także doświadczeniu w realizacji złożonych projektów informatycznych, staliśmy się znaczącą częścią polskiego rynku IT.

Nasza historia to ponad 20 lat sukcesów w budowaniu, optymalizacji i utrzymywaniu systemów naszych Klientów. To także nasze kompetencje w zapewnianiu cyberbezpieczeństwa oraz wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych w integracji komunikacji.

Obecnie Trecom to ponad 50 światowej klasy inżynierów certyfikowanych przez najważniejszych światowych producentów systemów informatycznych.

Naszymi niezawodnymi narzędziami są prace audytowe, dzięki którym błyskawicznie można zdefiniować obszary wymagające usprawnienia i zapewnić wsparcie merytoryczne, wdrożenie zaplanowanych rozwiązań oraz bieżący monitoring zachodzących procesów informatycznych.

Ważną częścią naszej oferty jest również Centrum Innowacji i Szkoleń oraz Centrum Egzaminacyjne Pearson Vue.

szkolenia-niebieski pearson_v_a

Codziennie wspieramy swoich Klientów w zadaniach związanych z obszarami Security, Data Center, Collaboration i Enterprise Networking, współpracując z ich działami IT i nieustannie dążąc do optymalizacji oraz rozwoju posiadanej przez nich infrastruktury.

security-niebieski dcnowejgeneracji-niebieski collaboration-niebieski centrumwsparciatechnicznego-niebieski enterprise-niebieski-125x125 it-niebieski-125x125

Zaangażowanie w rozwój nowych technologii oraz zawsze najwyższa jakość świadczonych przez naszą Grupę usług pozwoliły pozyskać wielu prestiżowych Klientów z kluczowych w naszym kraju sektorów gospodarki, takich jak finansowego, telekomunikacyjnego i energetycznego.

Nasz udział w rozwoju rynku IT niejednokrotnie był wyróżniany szeregiem prestiżowych nagród. Wśród nich warto wymienić Diament Miesięcznika Forbes, czterokrotny tytuł Gazeli Biznesu, oraz Cisco Commercial Partner of the Year na Europę Centralną i Cisco Services Partner of the Year.

STATUETKI STATUETKI STATUETKI STATUETKI

Obecnie nasze biura znajdują się w pięciu największych i strategicznie najważniejszych miastach w Polsce. Właśnie tam znajdują się siedziby międzynarodowych korporacji oraz znaczące uczelnie i ośrodki naukowe. Dzięki temu zawsze jesteśmy w samym centrum najważniejszych wydarzeń związanych z rynkiem IT.

Oddziały firmy:

mapa-serwisy-i-oddzialy

Napisz do nas,
a my skontaktujemy się z Tobą.

zgodaAkceptuję warunki polityki prywatności


Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez Trecom Sp. z o.o. z siedzibą w 02-908 Warszawa. ul. Czyżewska 10 oraz przyjmuję do wiadomości, że firma Trecom Sp. z o.o. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez firmę Trecom Sp. z o.o., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.